Raitas Autocentras / Oficialus Nissan Atstovas / „Raitas“ - Jūsų verslo partneris

„Raitas“ - Jūsų verslo partneris

NAUJAS ELEKTRINIS AUTOMOBILIS JŪSŲ ĮMONEI - PIGIAU!


Jūsų verslui reikalingas partneris, kuris supranta Jūsų unikalius transporto poreikius, teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrina, kad Jūsų verslas juda į priekį. Tai yra tik keletas priežasčių, kodėl Jums vertėtų turėti UAB "Raitas" kaip jūsų verslo partnerį.

Siūlome elektrinius automobilius Jūsų verslo poreikiams bei palankias lizingo sąlygas. Prašome kreiptis dėl daugiau informacijos.


Informacija apie PVM mokesčio lengvatą juridiniams asmenims
Juridiniai asmenys, kurie vykdo komercinę veiklą ir yra pridėtinės vertės mokesčio mokėtojai, nuo 2023 metų sausio 1 dienos turi galimybę atskaityti pirkimo ar importo PVM už įsigyjamus M1 kategorijos elektromobilius. Automobilio vertė privalo neviršyti 50000 eurų. Lengvata taikoma naujiems ir naudotiems M1 klasės elektromobiliams kaip jie apibrėžti Lietuvos Respublikos alternatyviųjų degalų įstatyme, t. y. gryniesiems elektromobiliams ir iš išorės elektra įkraunamiems hibridiniams automobiliams.

Informacija apie grynųju elektromobilių įsigijimo subsidiją
Juridiniai asmenys kviečiami teikti paraiškas paramai gauti pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos susisiekimo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 10-001-06-01-01 „Skatinti alternatyviųjų degalų naudojimą transporto sektoriuje“ veiklos „Grynųjų elektromobilių įsigijimo juridiniams asmenims skatinimas“ įgyvendinimo tvarkos aprašą.

Kompensacijos sąlygos: 
4 000 (keturių tūkstančių) eurų kompensacija mokama pareiškėjui už kiekvieną įsigytą naują M1 ir (ar) N1 klasės elektromobilį, nuo kurio pirmosios registracijos datos (registracijos liudijime nurodytas B kodas) iki transporto priemonės registracijos jos valdytojo vardu datos (registracijos liudijime nurodytas I.1 kodas) yra praėję ne daugiau kaip 6 (šeši) mėnesiai. Pirmosios registracijos Lietuvoje data (registracijos liudijimo nurodytas B.1 kodas) turi būti ne ankstesnė kaip 2022 m. kovo 23 d. Transporto priemonės valdytojas - juridinis asmuo, nurodytas transporto priemonės registracijos liudijime.

Vienai įmonei teikiamų kompensacijų suma negali viršyti 200 000 (dviejų šimtų tūkstančių) eurų per bet kurį 3 (trejų) finansinių metų laikotarpį; bendra vienai įmonei, vykdančiai krovinių vežimo keliais veiklą samdos pagrindais arba už atlygį, teikiamų kompensacijų suma negali viršyti 100 000 (vieno šimto tūkstančių) eurų per bet kurį 3 (trejų) finansinių metų laikotarpį. Daugiau informacijos apie priemonę

Informacija apie elektromobilių įkrovimo stoteles
Mūsų partneriai pasiūlys Jums įsirengti įkrovimo stotelę greitai ir patogiai už specialią kainą. Taip pat, kviečiame pasinaudoti Lietuvos energetikos agentūros priemone dalies išlaidų kompensavimui gauti, įsirengiant elektromobilių privačias įkrovimo prieigas. Paraiškos bus priimamos iki 2024 m. rugsėjo 30 d., pagal atnaujintas po ankstesnio kvietimo ir daug palankesnes finansavimo sąlygas.Daugiau informacijos apie priemonę


*Kainos pateikiamos be PVM ir atėmus valstybės paramą juridiniams asmenims įsigyjant visiškai elektrinį automobilį.