Raitas Autocentras / Oficialus Nissan Atstovas / NISSAN LEAF

NISSAN LEAF

GRAKŠTUS DIZAINAS

Dėl aštrių aerodinaminių linijų, plaukiančios stogo linijos ir firminių grotelių „V-Motion“, „Nissan LEAF“ išvaizda išsiskiria iš kitų, kaip ir automobilyje įdiegtos technologijos. Būkite drąsūs. Ieškokite nuotykių. Mėgaukitės.

VIETOS UŽTEKS VISIEMS

Didžiulėje „Nissan LEAF“ bagažinėje lengvai sutilps jūsų pirkiniai ir kitas bagažas, o visiškai elektrinis variklis veiks patikimai ne tik mieste, bet ir tolimose kelionėse.

KOKĮ ATSTUMĄ GALIMA NUVAŽIUOTI?

Dabar galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį „Nissan LEAF“. Su 62 kWh akumuliatoriumi „Nissan LEAF e+“ gali įveikti iki 385 km – idealus pasirinkimas ilgesnėms kelionėms. 40 kWh akumuliatoriumi „Nissan LEAF“ gali įveikti iki 270 km – puikus pasirinkimas kasdienėms kelionėms į mokyklą, darbą ir namus

LEAF  

VAŽIAVIMUI MIESTE(iki 270 KM) [1]

Optimalus pagreitis kiekvieną kartą – visa „Nissan LEAF“ galia jums. Su „Nissan LEAF“ ir 40 kWh akumuliatoriumi, po kiekvieno įkrovimo nuvažiuosite iki 270 km.

LEAF e+ 

ILGESNĖMS KELIONĖMS(iki 385 KM) [1]

„Nissan LEAF e+“ modeliai su 160 kWh ir 214 AG varikliu suteikia jums optimalią galią. Įsibėgėkite ir lengvai lenkite – mėgaukitės važiavimu kiekvieną kartą. Su 62 kWh akumuliatoriumi „Nissan LEAF e+“ modeliai gali įveikti net 385 km atstumą.

VAŽIAVIMAS NAUDOJANT „E-PEDAL“

Tiesiog paspauskite „Nissan“ pedalą „e-Pedal“ ir akimirksniu pagreitėsite, o atleidę – sulėtėsite. Automobilis gali stovėti įkalnėje nespaudžiant jokių pedalų. Stabdžio pedalas ir toliau įprastai veikia, kad prireikus galėtumėte užtikrintai sustabdyti.

DINAMIŠKAS VALDYMAS IR ŽEMAS SVORIO CENTRAS

Dėl grindyse sumontuoto akumuliatorių bloko, svorio centras yra žemiau, todėl važiuosite ir automobilį valdysite sklandžiai, o posūkiuose „Nissan LEAF“ pakryps minimaliai.

IŠMANUS GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS

Naudodami išmanųjį galinio vaizdo veidrodėlį neleisite keleiviams, prieblandai arba blogam orui užstoti jums vaizdo. Rinkitės tradicinį veidrodėlį arba automobilio gale sumontuotą vaizdo kamerą ir vairuokite saugiai bei patogiai.

KAIP ĮKRAUTI „NISSAN LEAF“?

Nieko nėra paprasčiau, kaip „Nissan LEAF“ įkrovimas. Nuo paprasto buitinio kištuko iki sparčiojo įkrovimo stotelių – platus įkrovimo variantų pasirinkimas reiškia, kad energijos galite pasipildyti bet kada, ten kur Jums patogiausia.

1 VARIANTAS
NAMIE, BIURE ARBA KELYJE
240 V ĮKROVIMAS

VISIŠKAS „NISSAN LEAF“ AKUMULIATORIAUS ĮKROVIMAS (IKI 270 KM )

7,5 VAL.

VISIŠKAS „NISSAN LEAF e+“ AKUMULIATORIAUS ĮKROVIMAS (IKI 385 KM )

11,5 VAL.

2 VARIANTAS
KELIAUJANT
480 V SPARTUSIS ĮKROVIMAS

„LEAF“ AKUMULIATORIUS NUO 20% IKI 80% (SPARTUSIS ĮKROVIMAS )

MAŽDAUG 60 min.

„LEAF e+“ AKUMULIATORIUS NUO 20% IKI 80% (SPARTUSIS ĮKROVIMAS )

MAŽDAUG 90 min.

MĖGAUKITĖS VAŽIAVIMU SU „PROPILOT“ 

Pamirškite vairavimo rūpesčius: „Nissan ProPILOT“  saugo jus. Mygtuko paspaudimu ši technologija susitvarkys su įvairiausiomis užduotimis – sekimas paskui priekyje važiuojantį automobilį pasirinktu atstumu, sustabdymas kai reikia, įsibėgėjimas kartu su eismo srautu, automobilio vedimas eismo juostos viduryje. Tai tarsi papildoma pora akių ir neįkyri pagalba tada, kai jos išties reikia.

„NISSAN LEAF“ RYŠYS

„Nissan LEAF“ įmontuota „NissanConnect“ sistema leidžia gauti naujienas, pramogauti ir  valdyti. „NissanConnect“ programėlė leidžia lengvai pasitikrinti, kokį atstumą dar galite nuvažiuoti, rasti įkrovimo stotelę ir dar daugiau. Tuo tarpu „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ siūlo vientisą išmaniojo telefono integraciją, perkeliančią jūsų mėgstamas pramogas, navigaciją ir pranešimus į didelį informacinės ir pramogų sistemos ekraną. 

UŽSIREGISTRUOKITE BANDOMĄJAM VAŽIAVIMUI JAU DABAR!

Registruotis bandomajam važiavimui galite paskambinę mums telefonu - +370 5 2760955.
Taip pat, tai galite padaryti mūsų tinklapyje „Bandomasis važiavimas“ skiltyje. 

Užsisakyti bandomąjį važiavimą
 

[1]   Pateikti duomenys yra pagrįsti gamintojo atliktais bandymais. Šie duomenys yra apibendrinti ir nėra priskiriami konkretaus tipo automobiliams. Ši informacija nėra pasiūlymo dalis. Pateikti rodikliai gali kisti priklausomai nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, pasirenkamosios įrangos, akumuliatoriaus būklės, automatinės klimato kontrolės sistemos naudojimo, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, oro sąlygų, faktinio maršruto ir pan. Tikrieji rodikliai gali skirtis. „Nissan“ pasilieka teisę bet kada keisti skaičiuoklės savybes.