Raitas Autocentras / Oficialus Nissan Atstovas / NAUJASIS „NISSAN QASHQAI“

NAUJASIS „NISSAN QASHQAI“

IR VĖL NEPRILYGSTAMA IŠVAIZDA

Visuomet dizaino lyderio poziciją užimantis „Nissan Qashqai“ įkūnija naują SUV viziją: raumeningos proporcijos, nuostabus LED apšvietimas ir masyvūs 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai. O spalvų įvairovė neabejotinai padės išsiskirti iš minios.

PRAKTIŠKAS, TAČIAU NEPAPRASTAS

Atsipalaiduokite sėdynėse su daline „Nappa“ odos apdaila (1) arba mėgaukitės masažuojančių vairuotojo bei keleivio sėdynių teikiamu malonumu. Jus taip pat maloniai nustebins skaitmeninis ekranas ir modernios ryšio funkcijos (5). Pajutę salono erdvės teikiamą komfortą Jūs tiesiog negalėsite jam atsispirti.

SUMANUS GALIOS PERDAVIMAS BESIKEIČIANČIAM PASAULIUI

Mėgaukitės vairavimo teikiamu malonumu kaip niekada anksčiau – rinkitės vieną iš dviejų pavaros sistemų. Naujos lengvojo hibrido „Qashqai“ pavaros sistemos yra dar efektyvesnės. Moderni „Qashqai“ pavara „e-POWER“ (6) savyje apjungia elektromobilio technologijas ir įprastą bei visiems puikiai žinomą benzininį variklį. Toks derinys užtikrina žaibišką greitėjimą, neprilygstamą važiavimo tolygumą ir tik elektromobiliams būdingą tylų veikimą.

„NISSAN INTELLIGENT MOBILITY“

Su „Nissan Intelligent Mobility“ (3) dar labiau pasitikėsite savimi ir kelionės metu neprarasite ryšio. Vairuodami gausite daugiau informacijos, o, prireikus, sulauksite ir pagalbos.

„ProPILOT" su „Navi-Link"(2)

Dabar vairuoti galite be įtampos ir labiau atsipalaidavę. „ProPILOT“ (2) ir „Navi-Link“ padeda išlaikyti pasirinktą atstumą iki kito automobilio ir išlikti eismo juostos viduryje, o „TomTom®“ žemėlapiai leidžia iš anksto numatyti posūkius, sankryžas ar išvažiavimus, kad kelionė būtų sklandesnė. Taip pat galite pasirinkti, kad automobilis keistų greitį pagal kelio ženklus.

10,8’’ projekcinis ekranas

Matykite svarbiausią informaciją neatitraukdami akių nuo kelio. Taip pat galite pasirinkti, ką rodyti „Nissan Qashqai“ projekciniame ekrane: greitį, ženklus, maršrutą, informacinių ir pramoginių sistemų informaciją ir kt.(8)

12,3" ekranas „FULL-TFT"

„Nissan Qashqai“ 12,3" prietaisų skydelis suteikia daug galimybių. Žemėlapiai. Papildomi meniu. Išdėstykite informaciją taip, kad patogiai ją matytumėte. Visa tai stilingo japoniškojo „Edo Kiriko" raižybos stiklo rašto fone. 

PAGALBA VAIRUOJANT IR SAUGOS TECHNOLOGIJOS

Visuose „Nissan Qashqai“ modeliuose naudojamos pažangios saugaus vairavimo ir jūsų apsaugos technologijos. O „Euro NCAP“ 5 žvaigždučių įvertinimas Jums suteiks visišką ramybę.

PRISIJUNKITE PRIE JUS SUPANČIO PASAULIO

Su tokiu ryšiu viską galėsite valdyti keliais judesiais arba balsu. Pažangus ryšys su telefonu ir belaidis įkrovimas dar labiau palengvina vairavimą.

BALSU VALDOMAS ASMENINIS ASISTENTAS

„Amazon Alexa®“ ir „Google Assistant™“ įrenginiais automobilį galite valdyti patogiai įsitaisę namuose. (4)(7)

NUOTOLINIO VALDYMO PASLAUGOS

„NissanConnect“ paslaugų programėle (4) nuotoliniu būdu galite užrakinti ir atrakinti dureles, mirktelėti žibintais ar įjungti garso signalą.

IŠMANIEJI PERSPĖJIMAI

Gaukite perspėjimus, kai automobilis išvažiuoja už pasirinktų ribų, viršija nustatytą greitį ir pan. (4)

PATOBULINTI ŽEMĖLAPIAI IR EISMO INFORMACIJA

Pasiekite tikslą lengvai ir greitai. „Nissan Qashqai“ leidžia patogiau suplanuoti maršrutą ir nuolat teikia naujausią informaciją, kad nepatektumėte į eismo spūstis. (4)

RINKITĖS SAVO STILIŲ

Būkite išmanesni, nuveikite daugiau. Naujas „Nissan Qashqai“ dizainas ir naudingi jo priedai puikiai tinka miesto gyvenimui ir šeimos iškyloms.

Išorės apdailos paketas „Elegance“

Skoningos chromo detalės suteikia automobiliui išskirtinę išvaizdą.

VILKIMO KABLIO PAKETAS

Pakylėkite šeimos nuotykius į kitą lygį. Pasiimkite su savimi keturratį, gyvenamąją priekabą arba valtį.

APSAUGOS PAKETAS

Mėgaukitės papildomu komfortu ir apsaugokite „Nissan Qashqai“ saloną.

UŽSIREGISTRUOKITE BANDOMĄJAM VAŽIAVIMUI JAU DABAR!

Registruotis bandomajam važiavimui galite paskambinę mums telefonu - +370 5 2760955.
Taip pat, tai galite padaryti mūsų tinklapyje „Bandomasis važiavimas“ skiltyje. 

Užsisakyti bandomąjį važiavimą Atsisiųsti kainas ir specifikacijas

[1] Odos ir PVC sėdynių danga.

[2] Funkcija „ProPILOT“ galima tik tam tikrose automobilio versijose. „ProPILOT“ yra pažangi pagalbinė vairavimo technologija, tačiau ji negali užtikrinti apsaugos nuo susidūrimų. „ProPILOT“ skirta naudoti tik greitkeliuose (su skiriamąja juosta), neatitraukiant akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Vairuotojas privalo nuolat išlikti budrus, vairuoti saugiai, laikytis greičio apribojimų, įvertinti oro bei kelio dangos sąlygas, būti pasirengęs bet kuriuo metu perimti automobilio valdymą.

[3] Neturėtumėte pasikliauti tik vairuotojo patogumui sukurtomis funkcijomis. Esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms, kai kurios funkcijos gali neveikti. Taikomi greičio ir kiti apribojimai. Dėl „Nissan“ technologijų naudojimo taisyklių ir sąlygų kreipkitės į „Nissan“ atstovybę arba adresu www.nissan.lt.

[4] Jei norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite sukurti „NissanConnect“ paskyrą ir prisijungti prie jos savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Jeigu norite naudotis nemokama programėle „NissanConnect“, jums reikia išmaniojo „iOS“ arba „Android“ telefono su SIM kortele ir duomenų perdavimo paslaugos, kurią gali suteikti mobiliojo tinklo operatorius. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys.

[5] Papildomos funkcijos priklauso nuo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (apmokamos papildomai).

[6] „e-POWER“ bus galima įsigyti 2022 m. pavasarį.

[7] Šiai funkcijai reikės „Amazon®“ arba „Google™“ paskyros.

[8] Projekciniame ekrane (matomame ant priekinio stiklo) teikiama svarbiausia informacija, kurią matysite neatitraukę akių nuo kelio.

[9] „Apple CarPlay®“ yra paslauga, kurią teikia „Apple Inc.“. Ji gali būti netiekiama tam tikrose šalyse. Dėl nuo „Nissan“ nepriklausančių aplinkybių paslauga „Apple CarPlay®“ gali būti netiekiama jūsų šalyje arba gali veikti ne visos paslaugos funkcijos. „Nissan“ neprisiima atsakomybės dėl „Apple CarPlay®“ paslaugos arba kai kurių jos funkcijų neprieinamumo jūsų automobilyje.

Pateikti vaizdai ir aprašymai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis.