X-TRAIL

Galima įranga

DAILIOS KROSOUVERIO LINIJOS IR VISUREIGIO PATVARUMAS

Ar tai krosouveris? O gal visureigis? Ne, tai naujasis „Nissan X-TRAIL". Dinamiškame ir stilingame naujajame „Nissan X-TRAIL" puikiai dera išraiškingos ir grakščios Nissan krosouverių kėbulo linijos bei visureigių tvirtumas. Išraiškingos ir elegantiškos automobilio linijos - stilingos ir nuotykių pilnos kelionės garantas, besimėgaujant nuostabiais vaizdais per panoraminį stoglangį.
Bumerango formos galiniai žibintai, LED priekiniai žibintai ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai suteikia naujajam „Nissan X-TRAIL" papildomo žavesio.

KAD IR KUR KELIAUTUMĖTE, BŪKITE PASIEKIAMI

Neatitrūkite nuo pasaulio! Naujoji sistema „NissanConnect" suteikia galimybę mėgautis išskirtinėmis garso, navigacijos ir laisvų rankų ryšio funkcijomis, kurias lengva valdyti 7 colių liečiamajame ekrane.

„Google Search", „Trip Advisor", „Facebook", „Tune in" ir „Twitter" programėlės leis kiekviename mieste jaustis kaip namie, gauti naujausias naujienas ir palaikyti ryšį su draugais. Sistema turi „Bluetooth" laisvų rankų ryšio ir garso funkcijas, SD kortelėje saugomus žemėlapius, integruotus.

Be to, galite naudotis įvairiausiomis paslaugomis, pavyzdžiui, „Google Points of Interest©", eismo perspėjimų ir maršruto keitimo, stovėjimo, degalų papildymo ir orų prognozės paslaugomis – naujajame „X-TRAIL" yra viskas, ko reikia kelionei.

AUTOMOBILIS, KURIS PASIRŪPINA VISKUO

Mėgaukitės kėlionėmis, nes saugumu pasirūpins tokios patogios priemonės kaip aklosios matymo zonos, greičio, eismo ir išvažiavimo iš juostos įspėjimai.
Nuo šiol vairuosite dar saugiau – naujajame „Nissan X-TRAIL" įdiegta „Nissan Safety Shield" technologija, kuri padeda sumažinti arba visai išvengti priešpriešinio susidūrimo pavojaus, saugo nuo pavojų persirikiuojant, įspėja apie išvažiavimą iš eismo juostos ir pan..
Pažangioji vairavimo pagalbos sistema su priešais jus įrengtu 5 colių ekranu atpažįsta eismo ženklus ir pateikia informaciją apie važiuoklės kontrolės ir sistemos „Safety Shield" funkcijas, stebi oro slėgį padangose, suteikia galimybę iškart pasinaudoti navigacija, atsiliepti į skambučius ir dar daugiau. Nuotykiai dar niekada nebuvo taip lengvai pasiekiami.

KONTROLĖ – TAI DAUGIAU NEI NUSITEIKIMAS

Naujojo „Nissan X-TRAIL" sistema „ALL MODE 4x4-i" užtikrina idealų sukibimą bet kokiomis sąlygomis. Ji kompensuoja ratų praslydimą, o sustiprinta važiuoklė suteikia jums neprilygstamą vairavimo kontrolę.

Tad galėsite be vargo pastatyti automobilį ten kur norite arba įveikti įkalnę sudėtingomis eismo sąlygomis. Padedami Nissan pagalbinės automobilio statymo sistemos, naująjį „Nissan X-TRAIL" į stovėjimo vietą pastatysite lengvai ir saugiai. Be to, ši sistema automatiškai įvertins stovėjimo vietos dydį, kad pastatę galėtumėte patogiai išlipti iš automobilio. Pagalbinės važiavimo įkalne sistemos dėka jūsų kelionės taps saugesnės, nes visą dėmesį galėsite skirti vairavimo malonumui.

PASTUMKITE, PATRAUKITE IR PLAČIAI ATVERKITE

Naujojo „Nissan X-TRAIL" universalumas - beribis. Nesvarbu, ar tai 7 sėdimos vietos, ar lanksčiai pritaikoma salono erdvė, pvz., su atskiromis zonomis šlapiems ir sausiems daiktams – visada liks vietos improvizacijai.

Sėdynės su atrama nugarai, sukurtos pasitelkiant kosminių programų žinias, pasirūpins neprilygstamu komfortu net duobėtame kelyje. Be to, palikta daugiau vietos kojoms, todėl „X-TRAIL" yra ir erdvus, ir patogus.

Automobilis dar ir praktiškas, nes galines dureles galima atidaryti beveik 80 laipsnių kampu, kad būtų lengviau įsėsti. Nevertėtų pamiršti ir stebinamai didelės ir lanksčiai pritaikomos erdvės daiktams – joje galėsite sutalpinti iki 75 kg. Nulenkus sėdynes sukuriamas visiškai lygus paviršius, antrosios eilės sėdynes galima pastumti ir padidinti bagažo skyriaus erdvę, kurią vienu rankos judesiu galima padalyti į viršutinę ir apatinę zonas. Visa tai jums suteikia galimybę naudotis erdviu, patogiu ir labai funkcionaliu automobilio salonu.


Susisiekite su mumis tik vienu spustelėjimu